O mnie

Witaj

Na tej stronie dzielę się swoją twórczością – poezją, obrazami, przemyśleniami na temat życia. Jestem osobą, która rozwija się, poszerza swoją świadomość, ciągle się uczę.Pamiętaj, że to moja prawda, moje doświadczenia. być może miałeś zupełnie inne niż ja.

 

Mam wrażliwą i artystyczną Duszę badacza, lubię odkrywać świat po swojemu. Zawsze potrzebowałam sporo czasu i wolnej przestrzeni dla siebie na refleksje i twórczość.

Mam kochanego synka, który dużo mnie uczy. Dzieci to nasi nauczyciele, pozwalają nam poznać siebie samych jeszcze lepiej w różnych sytuacjach – szczególnie w tych niełatwych 🙂

 

 

Wrażliwość i wyobraźnia oraz umiejętność wchodzenia w inne stany świadomości są moimi narzędziami do tego, by przejawiać swoją Istotę tu na ziemi za pomocą artyzmu czy innych twórczych działań. To wyobraźnia połączona z sercem. Zawsze interesował mnie świat Ducha, wnętrze drugiego człowieka, mistycyzm, filozofia, psychologia, sny, symbole, praca z energią. Lubię dobre jedzenie, muzykę, śpiew, podróże, ciekawe książki, fajne gry, grafikę, rękodzieło, fotografię.

Malarstwo i Pisanie wierszy działa na mnie relaksująco, ale również terapeutycznie w zależności od tematów, z jakimi akurat pracuję. Czasami wiąże się to z przepracowywaniem lęków, różnych emocji ,fascynacji.

Ciekawą rzeczą jest to, że obrazy i wiersze które stworzyłam, dały mi odpowiedzi na liczne pytania, wskazówki co do różnych sytuacji w moim życiu. Zawsze lubiłam obserwować ludzi w ciszy i słuchać tego, czego nie mówią głośno, zatopić się w ich świecie. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy i ma swoją unikatową drogę. Człowiek to ogromna tajemnica, która w miarę upływu czasu odsłania przed nami kolejne warstwy, poznawanie samego siebie jest przygodą. Nieraz jest łatwiej nieraz trudniej ale myślę, że warto poznawać siebie i poszerzać swoją świadomość.

Dziękuję za odwiedziny mojej strony – Ola

Ps

Jeśli chcesz zakupić nasz Tomik poezji,  który wydałyśmy wspólnie z Agnieszką R. Lisztwan to możesz to zrobić tutaj:

https://ridero.eu/pl/books/ku_spelnieniu/ 

 

To moje strony, które prowadzę na facebooku, być może coś Cię zainteresuje / zainspiruje :

 

Malarka Dusz – strona na, której publikuję moje obrazy:

https://www.facebook.com/Angelarta348/

 

Poezja Świadomości Serca – strona na której zamieszczam swoje wiersze

https://www.facebook.com/Ola.Gonerska.Szymala/

 

Ku Spełnieniu – To strona którą prowadzę wspólnie z Agnieszką, poświęcona tematyce Artystyczno – Erotycznej oraz strona Dieta i Post na której dzielimy się różnymi smacznymi, zdrowymi przepisami.

https://www.kuspelnieniu.pl/

https://www.facebook.com/kuspelnieniu/

https://www.facebook.com/dietaipost/

 

Mistyczna Strona Życia – Strona na której, dzielę się swoimi przemyśleniami, przeżyciami natury duchowej.

https://www.facebook.com/ola884/