O Mnie

Witaj

Na tej stronie dzielę się swoją twórczością – poezją, obrazami, przemyśleniami na temat życia, moimi doświadczeniami.

Pamiętaj, że to moja prawda na daną chwilę, moje doświadczenia. być może miałeś zupełnie inne niż ja. Wszak wszystko w co wierzysz , może być dla Ciebie Twoją własną prawdą…

 

Mam wrażliwą i artystyczną Duszę badacza, lubię odkrywać świat po swojemu. Chociaż bardzo lubię spędzać czas z ludźmi, to zawsze potrzebowałam sporo czasu i wolnej przestrzeni dla siebie na refleksje i twórczość.

Mam kochanego synka, który dużo mnie uczy. Dzieci to nasi nauczyciele, pozwalają nam poznać siebie samych jeszcze lepiej w różnych sytuacjach – szczególnie w tych niełatwych 🙂

 

 

Wrażliwość i wyobraźnia oraz umiejętność wchodzenia w inne stany świadomości są moimi narzędziami do tego, by przejawiać swoją Istotę tu na ziemi za pomocą artyzmu czy innych twórczych działań. To wyobraźnia połączona z sercem. Zawsze interesował mnie świat Ducha, wnętrze drugiego człowieka, mistycyzm, filozofia, psychologia, parapsychologia,  sny, symbole, praca z energią. Lubię gotować, muzykę, śpiew, podróże, ciekawe książki, fajne gry, grafikę, rękodzieło, fotografię, ciekawe rozmowy z ludźmi,

Malarstwo i Pisanie wierszy działa na mnie relaksująco, ale również terapeutycznie w zależności od tematów, z jakimi akurat pracuję. Czasami wiąże się to z obserwacją lęków, różnych emocji , fascynacji czy wizji sennych.

Ciekawą rzeczą jest to, że obrazy i wiersze które stworzyłam, dały mi odpowiedzi na liczne pytania, wskazówki co do różnych sytuacji w moim życiu. Najwyższe źródło w nas, komunikuje się z nami na różne sposoby. Można powiedzieć , że uczę się samej siebie z mądrości mojego Ducha.

Zawsze lubiłam obserwować ludzi w ciszy i słuchać tego, czego nie mówią głośno, zatopić się w ich świecie. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy i ma swoją unikatową drogę. Jako istoty ludzkie mamy wiele przejawów tu na ziemi, wiele odsłon i to jest bardzo ciekawe, kiedy jesteśmy ich świadomi i możemy je obserwować.

Człowiek to ogromna tajemnica, która w miarę upływu czasu odsłania przed nami kolejne warstwy, poznawanie samego siebie jest nieustanną przygodą.

Ola