O Mnie

Witaj

Na tej stronie dzielę się swoją twórczością – poezją, obrazami, przemyśleniami na temat życia. Jestem osobą, która rozwija się, poszerza swoją świadomość, ciągle się uczę. Pamiętaj, że to moja prawda na daną chwilę, moje doświadczenia. być może miałeś zupełnie inne niż ja.

 

Mam wrażliwą i artystyczną Duszę badacza, lubię odkrywać świat po swojemu. Chociaż bardzo lubię spędzać czas z ludźmi, to zawsze potrzebowałam sporo czasu i wolnej przestrzeni dla siebie na refleksje i twórczość.

Mam kochanego synka, który dużo mnie uczy. Dzieci to nasi nauczyciele, pozwalają nam poznać siebie samych jeszcze lepiej w różnych sytuacjach – szczególnie w tych niełatwych 🙂

 

 

Wrażliwość i wyobraźnia oraz umiejętność wchodzenia w inne stany świadomości są moimi narzędziami do tego, by przejawiać swoją Istotę tu na ziemi za pomocą artyzmu czy innych twórczych działań. To wyobraźnia połączona z sercem. Zawsze interesował mnie świat Ducha, wnętrze drugiego człowieka, mistycyzm, filozofia, psychologia, parapsychologia,  sny, symbole, praca z energią. Lubię gotować, muzykę, śpiew, podróże, ciekawe książki, fajne gry, grafikę, rękodzieło, fotografię, ciekawe rozmowy z ludźmi,

Malarstwo i Pisanie wierszy działa na mnie relaksująco, ale również terapeutycznie w zależności od tematów, z jakimi akurat pracuję. Czasami wiąże się to z przepracowywaniem lęków, różnych emocji , fascynacji, ograniczeń.

Ciekawą rzeczą jest to, że obrazy i wiersze które stworzyłam, dały mi odpowiedzi na liczne pytania, wskazówki co do różnych sytuacji w moim życiu. Podświadomość rozmawia z nami na różne sposoby.

Zawsze lubiłam obserwować ludzi w ciszy i słuchać tego, czego nie mówią głośno, zatopić się w ich świecie. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy i ma swoją unikatową drogę. Człowiek to ogromna tajemnica, która w miarę upływu czasu odsłania przed nami kolejne warstwy, poznawanie samego siebie jest przygodą. Nieraz jest łatwiej nieraz trudniej ale myślę, że warto poznawać siebie i poszerzać swoją świadomość.

Dziękuję za odwiedziny mojej strony – Ola

Ps

Jeśli chcesz zakupić nasz Tomik poezji,  który wydałyśmy wspólnie z Agnieszką R. Lisztwan to możesz to zrobić tutaj:

https://ridero.eu/pl/books/ku_spelnieniu/